Uludağ Nakliyat
UŞAK ULUDAĞ EVDEN EVE NAKLİYAT, evden eve Taşımacılık adına tecrübesini kazandıran nakliyat sektörüne daima yeni çizgiler sunar. Firmamıza bu gücü saglayan şey siz degerli müşterilerimizin memnuniyetidir. Uşak ta evden eve nakliyat firmaları denince ULUDAĞ NAKLİYAT olarak Kendimizle övünüyoruz. Çünkü Biz İsmimizi yaptıgımız işlerden ve UŞAKTA evden eve sektöründe başardığımız faaliyetlerden aldık. Tek amacımız evden eve Uşak nakliyat hizmetlerinde Güvenli Taşımacılık Siz müşterilerimize yaşatmaktır. Uşak ta 6 adet kapalı kasa araçlarla ve 22 adet işinde Profesyonel ekibimizle, Günün 24 saati Hizmetinizdeyiz.

Uşak evden eve paketleme

Eviniz taşınırken eşyalarınız ambalajlı olarak taşınmalıdır. Çünkü eşya paketleme ile yapılan taşımalarda eşyalarınızın zarar görme ihtimali en aza indirgenir. Uşak Asansörlü Nakliyat bunun bilincinde olduğundan sizlere bu hizmeti de sunmaktadır.Uşak Evden Eve Nakliyat ambalajlama konusunda en iyi ambalaj malzemesi ve bu işi en iyi yapanlar tarafından yapılmasını sağlayarak eşyalarınızın güvenle
taşınmasını sağlamaktadır.

Ambalajlama sırasında sırası ile şu işlemler yapılır;

* Mobilyalar havalı naylonlarla ve battaniyelerle sarılır
* beyaz eşyalarınız ( Buz dolabı , Çamaşır makinası vb. ) kartonlarla paketlenir.
* Elbiseleriniz askılı dolağlarla taşınır.Hassas eşyalarınız ( tabak , bardak vs. ) kolilerle paketlenir.
* Yataklar yatak kılıflarıyla taşınır.

Bizi Arayın…
Uşak Nakliyat
Uşak evden eve paketleme
Taşıma Sistemi
  • Ofis Taşıma işlemi yapılmadan eşya tespiti yapılarak eşyaların detayı net olarak saptanır (ekspertiz). Bu hizmetimiz ücretsiz yapılır.
  • Ekspertiz raporu doğrultusunda bir taşınma programı yapılır. Yapılan ofis taşıma programı çerçevesinde;
  • Tüm masalar, dolaplar ve yeni taşınacak ofisteki yerleri numaralandılır. Yükleme işleri bu numaralandırma doğrultusunda yapılır bu şekilde yeni ofisteki yerleştirme karmaşası önlenmiş olur.
  • Tüm Dosya ve klasörler paketlenir.
  • Mobilyaların taşınma esnasında zarar görmemesi için hava baloncuklu naylonlarla ambalajlanması ve köşelerine koruyucular yerleştirilmesi işlemleri yapılır.
  • Büro eşyalarınız yeni ofisinizde departman ve kod numarasına göre sizin istediğiniz şekilde elemanlarımız tarafından yerleştirilir.
  • Bilgisayar ve elektronik eşyalar ayrı ayrı paketlenir.
  • Monte ve de'monte gerektiren mobilyalarınız marongozlarımız tarafından yapılır.
  • Yerleştirme