Uludağ Nakliyat
UŞAK ULUDAĞ EVDEN EVE NAKLİYAT, evden eve Taşımacılık adına tecrübesini kazandıran nakliyat sektörüne daima yeni çizgiler sunar. Firmamıza bu gücü saglayan şey siz degerli müşterilerimizin memnuniyetidir. Uşak ta evden eve nakliyat firmaları denince ULUDAĞ NAKLİYAT olarak Kendimizle övünüyoruz. Çünkü Biz İsmimizi yaptıgımız işlerden ve UŞAKTA evden eve sektöründe başardığımız faaliyetlerden aldık. Tek amacımız evden eve Uşak nakliyat hizmetlerinde Güvenli Taşımacılık Siz müşterilerimize yaşatmaktır. Uşak ta 6 adet kapalı kasa araçlarla ve 22 adet işinde Profesyonel ekibimizle, Günün 24 saati Hizmetinizdeyiz.

Uşak Evden Eve Nakliyat

Uşak evden eve nakliyat firmamızın gerçekleştireceği taşıma öncesinde eşyalarınız, sizlere ücretsiz olarak hizmet veren eksperlerimiz tarafından tespit edilir. Bu tespitteki amaç; eşyanızı alabilecek aracın, eleman sayısını ve ambalaj-paketleme için gerekli olan malzemenin belirlenmesidir. Evden eve nakliyat hizmetinin en önemli konusu iyi paketlenmeli dir. Özenli yapılmış paketleme ve yetişmiş elemanlar ile eşyalar hasar görmeden taşınacak şekilde paketlenir. Mutfak eşyalarınız ve kırılacak diğer eşyalar özel kutu ve özel nakliye battaniyeleri ve ya isteğe göre özel balonlu naylonlar ile paketlenir.Paketleme gözetimli ve titiz yapılır. Uludağ Nakliyat firmamızda ağır eşyalar özel elemanlar ile taşınır. Paketlemede en iyi ambalaj şekli temiz kağıt dışına baloncuklu naylon ve kutulamalı dır. Bütün vitrin süsleri ve değerli porselen v.b. eşyalar öncelikle beyaz kağıda sarılmalı paketlenmeli dir..

Bizi Arayın…
Uşak Nakliyat
Uşak evden eve paketleme
Taşıma Sistemi
  • Ofis Taşıma işlemi yapılmadan eşya tespiti yapılarak eşyaların detayı net olarak saptanır (ekspertiz). Bu hizmetimiz ücretsiz yapılır.
  • Ekspertiz raporu doğrultusunda bir taşınma programı yapılır. Yapılan ofis taşıma programı çerçevesinde;
  • Tüm masalar, dolaplar ve yeni taşınacak ofisteki yerleri numaralandılır. Yükleme işleri bu numaralandırma doğrultusunda yapılır bu şekilde yeni ofisteki yerleştirme karmaşası önlenmiş olur.
  • Tüm Dosya ve klasörler paketlenir.
  • Mobilyaların taşınma esnasında zarar görmemesi için hava baloncuklu naylonlarla ambalajlanması ve köşelerine koruyucular yerleştirilmesi işlemleri yapılır.
  • Büro eşyalarınız yeni ofisinizde departman ve kod numarasına göre sizin istediğiniz şekilde elemanlarımız tarafından yerleştirilir.
  • Bilgisayar ve elektronik eşyalar ayrı ayrı paketlenir.
  • Monte ve de'monte gerektiren mobilyalarınız marongozlarımız tarafından yapılır.
  • Yerleştirme